Do siego...

    Kochani, życzę Wam, aby dzisiejsza noc miała uśmiech na twarzy, aby wypijane toasty spełniły się co do jednego, aby dobry nastrój nie opuszczał Was aż do kolejnego Sylwestra, a Nowy Rok przyniósł Wam wszystko to, co najlepsze. Spełnienie marzeń, miłość, szczęście, zdrowie, radość.
    A sobie życzę (a co!), abyśmy już kolejnego Sylwestra świętowali z mężem w naszym nowym domku:) i abym w nowym miejscu szybko znalazła pracę :)  Poza tym życzę sobie i moim najbliższym dużo szczęścia i zdrowia oraz tego, aby... spełniły się wszystkie moje sportowe marzenia (głownie te olimpijskie i siatkarskie):)
Szczęśliwego 2014-go! Niech się spełnią wszystkie Wasze marzenia!

7 komentarzy:

 1. Tobie również wszystkiego co najlepsze ;-))

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdeczności w Nowym Roku xx.

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Ci, żeby wszystkie Twoje marzenia w tym Nowym Roku się spełniły, żeby otaczali Cię tylko życzliwi ludzie, by każdy dzień sprawiał Ci radość i otwierał nowe możliwości:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę ci z całego serca, aby Twoje marzenia spełniły się w tym roku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie dziękuję za wszystkie życzenia i dobre słowo. Wam również życzę wszystkiego, co najlepsze w tym Nowym Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I tego Ci, kochana życzę :* I dziękuję za każdy komentarz :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi Gościu, będzie mi niezmiernie miło, jeśli nie tylko przeczytasz to, czym chcę się z Tobą podzielić, ale również zostawisz po sobie jakiś ślad, wyrazisz opinię, podzielisz się własnymi odczuciami, zachęcisz do dyskusji.

Jeśli chcesz polecić swojego bloga, proszę, zrób to!!:), ale tylko jeden raz - tyle mi w zupełności wystarczy. Na pewno do Ciebie zajrzę. Kolejne próby autoreklamy będą usuwane.

Również SPAM oraz obraźliwe/wulgarne komentarze będę bezwzględnie kasowała.